Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
[REC]Rated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
FailanRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
CrossingRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
StokerRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5