Titles you rated
Likeable or NotRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
BloodRated ★ 3.0
EntertainerRated ★ 3.0