Titles you rated
EliteRated ★ 3.5
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
Something Very Bad Is Going to HappenRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Trying Season 4Rated ★ 5.0
TryingRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 5.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
TryingRated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0