Series
Ratings
90
ATRI -My Dear Moments-Rated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
VTuber Legend: How I Went Viral After Forgetting to Turn Off My StreamRated ★ 1.5
Reborn as a Vending Machine, I Now Wander the DungeonRated ★ 3.0
ONIMAI: I'm Now Your Sister!Rated ★ 2.5
The Little Drummer GirlRated ★ 3.0
LazarusRated ★ 3.0- Macross FRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.0
The Helpful Fox Senko-sanRated ★ 2.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0