Titles you rated
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.5
- 黒魔女さんが通る!!Rated ★ 3.5
- Squid Girl!Rated ★ 3.5
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 3.5
MononokeRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Migi & DaliRated ★ 4.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.0- Spellbound! Magical Princess LilpriRated ★ 4.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
- 신 도라에몽Rated ★ 2.5
- ポケットモンスターRated ★ 3.5