Series
Ratings
13
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
AemaRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 1.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
ChernobylRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0