Series
Ratings
47
Battle of FatesRated ★ 0.5
Mr. QueenRated ★ 1.0
Dance MomsRated ★ 4.5
Dance MomsRated ★ 4.0
Dance MomsRated ★ 4.0- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
A-TEEN Season 2Rated ★ 2.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.5
The PenthouseRated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 2.5