Series
Ratings
32
The Art of SarahRated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
- 이상한 동물원Rated ★ 4.0
- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
To Your EternityRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Tastefully YoursRated ★ 1.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0