Series
Ratings
84
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 2.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5