Titles you rated
- 알쓸별잡: 지중해Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
To My HarryRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 0.5
Itaewon ClassRated ★ 0.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 0.5
Bridal MaskRated ★ 0.5
PastaRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 0.5
The Greatest LoveRated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 1.5
Good DoctorRated ★ 2.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 1.0
Dr. RomanticRated ★ 1.5
The ProducersRated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 2.5