Series
Ratings
45
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
School BabysittersRated ★ 5.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.5
Fake MommyRated ★ 4.5
Glass HeartRated ★ 3.0
Your Divorce is Served!Rated ★ 4.0
At 25:00, in AkasakaRated ★ 2.0
ChihayafuruRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
Slow TrainRated ★ 4.5- Billion x SchoolRated ★ 3.5
HumansRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 5.0
Hold my hand at TwilightRated ★ 3.5