Titles you rated
Life on MarsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Money FlowerRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0