Movies
Ratings
63
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Girl by GirlRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5