Titles you rated
Takara-kun to Amagi-kunRated ★ 2.0
Jack O' FrostRated ★ 3.5
My Love Mix-Up!Rated ★ 3.5
Tokyo in April Is...Rated ★ 3.0
Eien no KinoRated ★ 3.5
Candy Color ParadoxRated ★ 2.5- Kamisama no EkohiikiRated ★ 2.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 2.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.0
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 4.0
My Personal WeathermanRated ★ 3.5
CrashingRated ★ 1.5
Kiseki: Dear to MeRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 4.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 4.5
Young Royals Season 2Rated ★ 2.5
Young Royals Season 1Rated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5