Movies
Ratings
36
Inside Out 2Rated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 1.5
MaggieRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.5
VeteranRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5- HeroRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 2.5
One DayRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Return To SpaceRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 0.5- Love ResetRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.0
SleepRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5