Movies
Ratings
116
The Lincoln LawyerRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
DittoRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
10,000 BCRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0