Movies
Ratings
148
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 0.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Am I Ok?Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 1.5
My Broken MarikoRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0