Series
Ratings
94
WestworldRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Uncle SamshikRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 5.0
The BequeathedRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
RevenantRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Shadow Detective Season 2Rated ★ 4.0
Shadow Detective Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5