Titles you rated
UnframedRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
- 태풍상사Rated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0