Titles you rated
- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 4.0
Master in the House Season 1Rated ★ 4.0- Squid Girl!Rated ★ 3.5
- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
Street Food FighterRated ★ 4.0- Pokémon X and YRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Real MenRated ★ 3.5
Produce 101Rated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Midnight Horror StoryRated ★ 5.0
You Quiz On The BlockRated ★ 5.0- Steel Troops Season 3Rated ★ 3.0
Steel Troops Season 2Rated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5