Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
HancockRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.5
ClickRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0