Titles you rated
MommyRated ★ 4.0
Boy ErasedRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.5
IslandsRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.5
Mid90sRated ★ 3.5
Funny FaceRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Tom at the FarmRated ★ 3.5
Tie Me Up! Tie Me Down!Rated ★ 3.5
Matthias and MaximeRated ★ 3.5
It's Only the End of the WorldRated ★ 4.5
I Killed My MotherRated ★ 3.5
HeartbeatsRated ★ 4.0
Pain and GloryRated ★ 4.5- The Future of TongueRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 4.0