Titles you rated
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 5.0
Hidden LoveRated ★ 3.5
Rokuhodo Yotsuiro BiyoriRated ★ 3.0- SoulmateRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Run OnRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0- Uso Kara Hajimaru KoiRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Shichinin no HishoRated ★ 4.0
Heaven? ~My Restaurant, My Life~Rated ★ 4.0
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 3.0
Older SisterRated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 2.0
Long VacationRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5