Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
The JournalistRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Dr. STORKSRated ★ 3.0- 클레오파트라인 여자들Rated ★ 0.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.5
Akudama DriveRated ★ 2.0
Gushing over Magical GirlsRated ★ 4.0
Angel Beats!Rated ★ 1.5
Kakegurui TwinRated ★ 4.5
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme AnimaRated ★ 1.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 5.0