Movies
Ratings
224
New WorldRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 2.5
BrooklynRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
CartRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5