Series
Ratings
34
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
Hold my hand at TwilightRated ★ 3.5
ChiikawaRated ★ 4.5
Wind BreakerRated ★ 2.0
Rilakkuma and KaoruRated ★ 2.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.5