Movies
Ratings
29
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The FirmRated ★ 2.5
MantisRated ★ 0.5
Love UntangledRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
AlwaysRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
ItRated ★ 2.0
UpRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5