Series
Ratings
84- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 2.5
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.0- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0- Gag ConcertRated ★ 5.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 3.0
2 Days and 1 NightRated ★ 4.5- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
- 나루토 2기Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 4.5