Movies
Ratings
61
1917Rated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Under the Tuscan SunRated ★ 4.5
Every Day A Good DayRated ★ 5.0
DangalRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Tune in for LoveRated ★ 5.0