Movies
Ratings
30
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0