Series
Ratings
60
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
VikingsRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Noonas Over FlowersRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
Begin Again Season 3Rated ★ 3.5
Begin Again Season 2Rated ★ 3.5
Begin Again Season 1Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 2.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 2.5