Movies
Ratings
214
A ProphetRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
Angels of the UniverseRated ★ 4.5
The Exterminating AngelRated ★ 4.5
FireworksRated ★ 4.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.5
Goodbye, Dragon InnRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.5
Apocalypse NowRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
Come and SeeRated ★ 4.5
OthelloRated ★ 4.5
Day for NightRated ★ 4.5
The IdiotsRated ★ 4.5
The SearchersRated ★ 4.5
Young Mr. LincolnRated ★ 4.5
Branded to KillRated ★ 4.5
The Fog of WarRated ★ 4.5
HappinessRated ★ 4.5