Movies
Ratings
355
Architecture 101Rated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0