Series
Ratings
15
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 4.0
- EuphoriaRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 2.0- SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5