Series
Ratings
37
StrangerRated ★ 5.0
FringeRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5- Three FriendsRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.5
FringeRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5