Series
Ratings
13
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Man Vs BabyRated ★ 2.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.0- 태풍상사Rated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Beyond the BarRated ★ 2.0
A Hundred MemoriesRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0