Titles you rated
- YuruYuriRated ★ 2.5
- Detective Opera Milky HolmesRated ★ 2.0
Robotics;NotesRated ★ 2.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 1.5
Sword Art Online IIRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5- The Summer Color MiracleRated ★ 1.5
- BTOOOM!Rated ★ 2.0
Toradora!Rated ★ 3.0- Hayate The Combat Butler 2nd SeasonRated ★ 2.0
- Hayate The Combat Butler: CutiesRated ★ 1.5
Servant X ServiceRated ★ 2.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0
Digimon TamersRated ★ 2.5
Gundam Reconguista in GRated ★ 2.0
Bakuage Sentai BoonboomgerRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 1.0
The Umbrella AcademyRated ★ 1.5
Guilty CrownRated ★ 3.0
Yurikuma ArashiRated ★ 3.5