Series
Ratings
37
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Wana no SensoRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Nice Flight!Rated ★ 3.0
What will you do, Ieyasu?Rated ★ 4.0
JinRated ★ 5.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.5
VivantRated ★ 4.0
Mom's Friend's SonRated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Pokémon ConciergeRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0