Movies
Ratings
377
American PsychoRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
Someone You LovedRated ★ 3.0
The Lost DaughterRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 2.5
HolidateRated ★ 0.5
No Strings AttachedRated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
JulietaRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
Rachel Getting MarriedRated ★ 3.0
Three Colors: BlueRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Little JoeRated ★ 2.5
Young & BeautifulRated ★ 3.5