Movies
Ratings
73
Stanley Ka DabbaRated ★ 4.0
English VinglishRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 1.5
Hello GhostRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0