Movies
Ratings
1364
VenomRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 1.5
The Drug KingRated ★ 2.0
Steel RainRated ★ 1.5
The PrisonRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 2.0
BumblebeeRated ★ 1.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
LoganRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5