Movies
Ratings
700
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
ONE PIECE FILM ZRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 3.0
SeaspiracyRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0