Movies
Ratings
237
The NotebookRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5