Movies
Ratings
12
MasqueradeRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5