Movies
Ratings
271
Better DaysRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
American UnderdogRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
The PlatformRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
Promising Young WomanRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
SmileRated ★ 3.0
NopeRated ★ 2.0
Us and ThemRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 3.5