Movies
Ratings
124
TwilightRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Love in MagicRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
My LoveRated ★ 5.0
Collage of Our LivesRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Jenny, JunoRated ★ 4.0
A Day for an AffairRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Cyborg SheRated ★ 2.5
Everybody Has SecretsRated ★ 3.5
Almost LoveRated ★ 4.0
The ReboundRated ★ 3.5
The Wedding SingerRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0