Series
Ratings
83
True Detective: Night CountryRated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 3.5
Irma VepRated ★ 3.5
Andor Season 1Rated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 3.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
The SympathizerRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5