Movies
Ratings
155
SkyfallRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 3.0