Movies
Ratings
536
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.0
The Brave Little ToasterRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 3.0
The Colors WithinRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.0