Series
Ratings
205
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 1.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 2.5
Agatha All AlongRated ★ 3.5
X-Men '97 Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0